29 квітня Словотвору виповнюється 10 рочків!
Приєднуйтесь до урочистого зідзвону!
Значення слова
Мерчендайзер — товарознавець або помічник товарознавця, людина, що представляє торгову компанію в торгових мережах, найчастіше супер- і гіпермаркетах.
Приклад вживання

Мерчендайзер допоміг мені зробити правильний вибір.

Варіанти написання
мерчандайзер
Слово додав

Перекладаємо слово мерчендайзер

товарознавець
11
Ціхоцький Іван 27 грудня 2014
13 січня 2015

товарознавець, спеціаліст відповідальний за наявність товарів на складах, більше підходить до сьогоднішнього "баєра", крім цього контролює додержання вимог щодо збереження якості товарів, , перевіряє наявність товарно-транспортних накладних, рахунків-фактур, сертифікату відповідності державній системі сертифікації та відповідність якості товарів чинним стандартам та технічним вимогам, оформляє акти претензій та іншу документацію товарно-матеріальних цінностей, бере участь у проведенні інвентаризації товарно-матеріальних цінностей. тощо

13 січня 2015

мерчендайзер (простими словами) 1. контролює наявність товарів в торговому приміщенні (зал, полиця), відповідає за викладку товарів на полиці, розміщує рекламні (pos) матеріали у торговому приміщенні. у випадку закріплення за однією торговою точкою виконує обов'язки консультанта

консультант
1
Andriy Kulyk 22 грудня 2014
28 березня 2018

порадник

продажузнавець
1

Спочатку я написав "продажЕзнавець", але з "у", гадаю, його легше вимовляти.
Ця людина знається саме на продажу, на способах продажу, на тому, що мусить робити задля успішного продажу, як показати товар, як про нього розповісти за один погляд тощо.

Бажан Козаченко 17 грудня 2019
крамознавець
0

Просто тому, що "товарознавець" має свою нішу, а "продажезнавець" звучить навіть тяжче, ніж "мерчендайзер". Слово "крам" доволі давнє, щоб змиритись з його існуванням у нашій мові й словотворити на його основі.

Наталя Порубльова 18 грудня 2019
19 грудня 2019

Крам - це одна з багатьох речей, яку продають. Тож, "крамознавець" - це той, хто знається на крамі. Саме як "хлібознавець", "маслознавець", "одягознавець" тощо.
Можна було б "крамницязнавець", але оце слово, насправді, важке - таке собі одоробло.

товарник
0
Rey Mystero 7 жовтня 2022
Запропонувати свій варіант перекладу
Обговорення слова
Поділитись з друзями