Значення слова

Мультилістинг — система взаємодії учасників ринку нерухомості, в якій представлені об'єкти на умовах ексклюзивних договорів. Ця система об'єднує бази даних агентств нерухомості в єдиний інформаційний простір.Дана система фіксує розмір грошової компенсації, яку виплачує ріелтор, що отримав ексклюзивний договір з продавцем нерухомості, іншому ріелтору за надання потенційного покупця або за співпрацю в пошуку клієнта.

Приклад вживання

Заключивши з власником нерухомості ексклюзивний договір, що підтверджує довіру один до одного: ріелтора до власника, а власника до ріелтора, ріелтор створює персональну сторінку в сервісі MLS і формує оголошення в якому будуть вказані всі важливі дані про нерухомість. Члени МЛС мають доступ до об’єднаної бази даних усіх агентств міста й області — єдиного інформаційного простору в якому представлені всі актуальні та достовірні пропозиції на ринку.

Походження

англ. Multiple listing service (MLS), де multi — багато, list — перелік

Варіанти написання
млс

Перекладаємо слово мультилістинг

sõpereslougyba nerouxomosti
2

*сѫ-пєрє-слоужьба, де *сѫ- є за товк поєднання, сполучення, пєрє- за обмін (між сервісами), слоужьба "сервіс, служба, послуги", а слово нерухомість (*нє-рух-ом-ѡсть) уточнює напрям чи ниву тих служеб (сервісів, їх різновидів). Де контекст дозволяє й не виникає неоднозначність (про які саме служби є мова), друге слово "нерухомости" може бути випущено.

банк пропозицій
0
винятковина
0
Запропонувати свій варіант перекладу
Увійдіть щоб додати переклад
Обговорення слова
Поділитись з друзями