Значення слова
Жирафа — африканська плямиста жуйна тварина родини парнокопитих із коротким тулубом на високих і тонких ногах та дуже довгою шиєю, яка закінчується невеликою головою.
Приклад вживання

Довга шия жирафів - яскравий приклад еволюції.

Походження

через кілька мов від ар. zurāfa «жирафа»

Розділи
Варіанти написання
жираф
Схожі слова
Слово додав

Перекладаємо слово жирафа

довгоши́й
5

Творено від "довга" + "шия" через сполучний "-о-".

Вадим Мельник 5 листопада 2020
каркаль
3

curcaly
Вимова: {kʌ̝rˈkɑʎ ~ kɘrˈkɑʎ ~ kɤrˈkɑʎ ~ kɯrˈkɑʎ ~ kɵrˈkɑʎ ~ kʲɘrˈkɑʎ ~ kɨrˈkɑʎ ~ kʲɨrˈkɑʎ ~ gʌ̝rˈgɑʎ ~ gɘrˈgɑʎ ~ gɤrˈgɑʎ ~ gɯrˈgɑʎ ~ gɵrˈgɑʎ ~ gʲɘrˈgɑʎ ~ gɨrˈkɑʎ ~ gʲɨrˈkɑʎ}.

Від корене *kurk- "шия" творено чепенем -aly (*-a-l-y-o-s) разивим ("експресивним"), на ймя ("зокрема") дебеливим ("аугментативним"), тобо *"о великім корці ( = шиї)"; що чепене -aly годи: носаль "жук довгоносик" від "ніс" (ЕСУМ IV, 102: ніс), див. ще: Sławski, Język prasłowiański, 107-108: al'ь: 2).

אלישע פרוש 6 листопада 2020
грі́йвис
2
31 грудня 2021
коро́вис
,
коро́виця
1

Висока корова =).. жуюча КОРУ чи ВІТ(к)и з не надто великих дерев. Подібність жирафа своїми частими широкими пльамами очевидніша скоріше до корови, чим до динозавра або коня.

31 грудня 2021
31 грудня 2021

🤣🤣🤣

31 грудня 2021

Ви вернулись, Артемку?

1 січня 2022

Ви-вертайся десь далі, зміюко.

1 січня 2022

Щось Ви дуже неввічливий, ліпше би книжок почитали.

1 січня 2022

'Неввічливий'.. Ти-то, гадьуко, написало в іншому місці шо я бот кремлівський. Ще не вистачало з псевдо-ввічливими бе́здушеньами мірятися пуцьками про начитаність.. Шо тут сказати.. В'ядими, ВоДимчі, ВоДино́си, Кумельники, Кремельники й інші Кумирники, які самі не без (за)Вад, будуть Мил(ьн)о втирати про те як мені бути й питатисьа про мої справи й водночас на стороні писати про те який я та інші льуди з совістьу - КреМельівські боти, будуть милити очі іншим які в мене в московії кумирики, хоча й самі - Комарики які не можуть шоб не поМелька́ти й попищати під вухом та шоб не напасти на будь-яку українську та й взагалі самобутність, хай навіть і наївну але - самобутність. ВиДумувати всякі Мулькі будуть Видумельники та інші про-росіянські Ведмедики (В-ДуМі?), циркачі, ВоДії велосипедів, КуМедники, Мельники-реклаМельники будуть викрикувати й моло́ти бозна шо, аби тільки пить-ВИСмоктувати кРов, варнякати це все чогось саме під словом "коРоВИС" (шо, така вже сладка цукерка?). І при цьому всьому ці міфологічні ви́верни будуть вивертати двоколірний український прапор під свій роздвоєний язик шоб бачили усі. Коли-небудь Україна здихається від вас Химерників і ваших академічних верзотть якими ви-то і завалили півсайту, які, простіший (в хорошому значенні) народ, маю підозру - зазвичай і не читає багато, і зазвичай не голосує. Але ж от голоси все рівно лізуть, бо хаМильне кодло розвелося бальшоє, в(о)ужаки все рівно пускають отруту в очі, чи-то ДиМельники Вам Дим в очі.. як-то всілякі інші (владіме)Льеннікі з серпами і молотами, які-то якраз були дуже начитані, але ж ми для них нажива та маленькі пЛьеннікі. Нє, ну.. здавалося б все просто: не подобається - не голосуєш. Але ж от.. "Любов до України, от вам мій прапор!", бла-бла, жу-жу-жу та всякі джМель(н)ики: і тут все рівно - БАЦ! - і ВОНО зявляється та й не може шоб не прозвиздіти шось мені під моєю творчістьу, тим паче без грунтовних коментарів, наче я така велика льудина, шо треба мене злопамятно півроку досі не забувати. ВиДиМо все ж не може шоб не поМелька́ти.. Так шо.. Поїш млинців! Українських. Може сподобається вже нарешті шось інше крім вішання вер-МешеЛЬНИКів на вуха з хМельними солодкими обіцянками. 'Ліпше книжок' - лапше-книжок? В яких ви перекручеєте те як українці жили́? В тебе ж і серед слів "прапор" на перших місцях, БО Такий ти вже ж файний парубок, на відміну від мене.

Надіюся мелька́ти чи ме́лькати більше ніхто не буде, і можна буде просто зосередитися на праці..

1 січня 2022

"Коментар неввічливий" - звісно. Та я ж і не буду зі злом та приВиДоМ - ввічливим!

1 січня 2022

Усі-пусі. Коли знову з сайту підете?

2 січня 2022

Помовч, дувень ти мильний.

Запропонувати свій варіант перекладу
Обговорення слова
30 грудня 2021

Якась дурня.
До Чистилища

31 грудня 2021

Та ні, тварина.

Поділитись з друзями