Годограф дає наочне геометричне уявлення про те, як змінюється з часом фізична величина, що зображається змінним вектором, і про швидкість цієї зміни.
В методі кореневого годографа регулятор синтезують на основі відомостей про зміну коренів характеристичного рівняння залежно від зміни параметрів регулятора.
годограф вектора --- слід вектора.
Це точно пасує до кореневого годографа, адже там зазвичай про вектори, що відповідають [комплексним] кореням рівняння, не йдеться, а йдеться лише про самі корені --- кінці векторів, на годографи/сліди яких і дивляться. "Кореневий слід" я пошукав --- трапляється "аж" у двох статтях із культурознавства, тож тут плутанини не буде.
Гадаю, що годиться й загалом. Є навіть одна робота (магістерська дисертація), де здобувач замість "годограф" ужив слово "слід": https://dspace.sfa.org.ua/bitstream/123456789/2167/1/Khilko_Modernizatsiia_Dyplom.pdf
Найближче вживання слова слід --- "слід матриці" (якщо дивитися загальніше, то це частинний випадодк згортки тензора). У цьому значенні слід вектора не існує, адже для цього потрібно мати розмірність щонайменше 2 (квадратна матриця).
Ni, dougye netòcyno.
"'кореневого' годографа" — i cyto se znacity?
кореневий годограф --- це сукупність кривих, уздовж яких рухаються корені алгебричного рівняння за змінювання певного параметра, від якого залежать його сучинники/коефіцієнти, від 0 до нескінченности
До прикладу, ось (розділ 10): https://learn.ztu.edu.ua/pluginfile.php/6988/mod_resource/content/2/analizvMatlab.pdf