Значення слова
Кінчити — відчути оргазм.
Приклад вживання

Невже ти кінчив на постіль?

Походження

калька з моск. кончать, "закінчувати"

Приклади в інших мовах

англ. to cum

Варіанти написання
кончити
Схожі слова
Слово додав

Перекладаємо слово кінчити

звестися
3

у слові я дав не дуже хороший приклад, там це кінчити "еякулювати". Кращий був би "Я не можу кінчити!", і відповідно з перекладом "Я не можу звестися!".

Макс Мелетень 2 липня 2023
Запропонувати свій варіант перекладу
Обговорення слова
2 червня 2023

повністю українське слово, та й в цьому значенні логічне, в чистилище

2 червня 2023

Слово вкраїнська, та за значення можна сперечатися. Воно, скоріше за все, таки скальковане з моск. "кончить" (а те, мабуть, з англ. "[to] finish" у цій тямі). Українського "кінчити/кінчати" в тякому значенні майже не чув, а моск. "кончить/кончать" чутно набагато більше й давніше.

26 червня 2023

Добрий вечір, Антоне! Трішки недоречне повідомлення, але все ж: я недавно створив у телеграмі групу людей, які хочуть відродити неспотворену українську мову. З ваших коментарів я склав думку, що вас це може зацікавити. Чи хотіли би ви долучитися до спільноти?

29 червня 2023

Добрий, Максиме. Я напишу вам у Месенджері.

29 червня 2023

❤️‍🔥

24 листопада 2023

"Добрий вечір, Антоне! Трішки недоречне повідомлення, але все ж: я недавно створив у телеграмі групу людей, які хочуть відродити неспотворену українську мову. З ваших коментарів я склав думку, що вас це може зацікавити. Чи хотіли би ви долучитися до спільноти?"

А що за група? Мені теж цікаво.

25 листопада 2023

Вона померла

29 червня 2023

«Кінчити ("роботу")» — що наименьшо, давнеруссько е.

29 червня 2023

так, але у цьому значені воно кальковане. До того ж, на мою думку ще недолугіше звучить іменник "кінча" — ну аж крайнє взорування на східного сусіда!

29 червня 2023

> так, але у цьому значені воно кальковане.
Кончаите пустувати, починаите ґрунтувати.

29 червня 2023

Ну господи, у всемережі не здайдеш багато про те, чи кальковане це слово, але я вважаю, що його треба перекласти тому, що так воно могло би бути образнішим.

29 червня 2023

Ськаемо зраду?

29 червня 2023

яку ще зраду? що ви несете?

29 червня 2023

Слухаите, мя уже докучило видіти ото сі арґументуми ад меніздаєтьсяум. Могете перед додаваніем слова обґрунтовувати его чуджость для русськоіи?

29 червня 2023

я не казав що воно чуже, а лише те, що ми можемо придумати більш образне слово ніж "закічити". Синонім, коли так хочете.

29 червня 2023

На Толоку.

29 червня 2023

не треба

26 листопада 2023

<мя уже докучило>

Po pervxyê, ‹mea (mẽ)› e prislonoc ("enclitic") i dóugen e iti po gòlôuné/nagòlosyené slovê, tô bui isprauno bui: ‹docoucilo / coucilo mea ouge e›,
Po drougê, ‹docouciti / couciti› ideity is datnomy padomy — ‹couciti comou›, ne ‹couciti coho›, tomou: ‹coucilo mi e ouge›, ne ‹coucilo mea e ouge›.

26 листопада 2023

<мя уже докучило>

По первхиê, ‹меа (мẽ)› е пріслоноц ("енцлітіц") і дóуґен е іті по ґòлôунé/наґòлосиенé словê, тô буі іспрауно буі: ‹доцоуціло / цоуціло меа оуґе е›,
По дроуґê, ‹доцоуціті / цоуціті› ідеіти іс датноми падоми — ‹цоуціті цомоу›, не ‹цоуціті цого›, томоу: ‹цоуціло мі е оуґе›, не ‹цоуціло меа е оуґе›.

Поділитись з друзями