Значення слова

Тент — полотно, зазвичай прямокутне чи квадратне, яке бушкрафтери, виживальники, туристи тощо використовують як укриття від негоди.

Приклад вживання

Тент дуже універсальний, його можна поставити у тій конфігурації, яка добре підходить до погоди за бортом і захистить від будь-якої негоди не гірше за намет - чи то сильний дощ, сильний вітер, чи сніг. Будуть і стіни з усіх сторін, і підлога, і психолочічний спокій від цього.

Походження

англ. tarp, але неправильно називають "тентом" (англ. tent - намет); ймовірно, помилка ще з радянський часів, коли з англійською було непросто

Слово додав

Перекладаємо слово тент

напинало
4

Покрівля на стовпах або інших опорах для захисту від чого-небудь; навіс.
У Боплана читаємо: Все це (дерев'яне укриття) зв'язують мотузкою, а поверх накидають бавовняне напинало, викроєне і зшите за відповідним розміром, яке затуляє не лише верх, але й усі боки, звисаючи десь на стопу або й більше.

тарп
1

Транслітерація, не потрібно її боятися, в мові вже багато транслітерованих слів. До неї вдаються, коли не можна підібрати хороший український відповідник. Так було з комп'ютером, телефоном

полотнище
1

По суті це і є полотнище, або полотно

рядно
1

Рядно - великий відріз тканини, що засосовується для вкривання або перенесення чогось.

накидка
1

щось чим накриваються зверху, намет-накидка

верета (синонім- рядно)
0

Прямокутний чи квадратний відріз тканини з широким функціоналом,від утеплення як одяг,укриття від негоди ,до переноски вантажів.

накривало
0

по аналогією з "покривало"

Запропонувати свій варіант перекладу
Увійдіть щоб додати переклад
Обговорення слова
Поділитись з друзями