Добавити рекламу на Словотвір.

Карл-Франц Ян Йосиф

Особисто я не проти: Розумію як ніхто сильно, як тяжко зараз усім в час карантину.
Якщо реклама допоможе заробити володарям осідку зайву копійку, що в цьому поганого?

Збоку невеличке віконце для двох контекстних реклам (ех, знову глядіти чесала для вус:) ), хто не хоче — той запише едоблок ну чи як зветься програма, що блокує рекламу, а хто схоче підперти орудників словотвору, той рекламі дозволить бути, і осідок приноситиме не ино радість, але й кошти.

Що думаєте на це, добродії?

Євген Шульга

Також можна влаштувати збір внесків на підтримку Словотвору. Я зі збором внесків трохи мав справу по роботі, можу поділитися досвідом. Багато грошей не принесе і, швидше за все витрачений час не покриє, але дозволить або трохи відшкодувати витрати, або накопичити гроші на який-небудь захід чи напрям роботи.
Можна також налагодити вироблення одягу/речей зі знаком Словотвору чи найбільш вдалими словами і продавати через сайт.

Луком

Дякуємо за такий рівень підтримки і готовність терпіти рекламу 😄 Наразі на підтримку осідку потрібно небагато коштів і ми справляємось самотужки, тому реклами не плануємо. А на рахунок заведення патреону та вироблення одягу/речей в дусі Словотвору щораз більше задумуємось. Приємно бачити підтримку спільноти у цьому питанні 🤗

Danylo Shelest

+
Також не бачу у цьому ніяких проблем. А особливо у ідеї краудфандинґу. Всі кажуть, що хочуть без олігархів усіляких але й так, щоб на халяву усьо залишалося.

Andrii Andrii

Додайте можливість робити грошові внески через PayPal або Patreon, але будь-ласка не засмічуйте цей красивий осідок рекламою.

Невідомий користувач

Я за те, щоб проєкт "Словотвір" зміг заробляти кошти за рахунок добровільних внесків, продажу "мерчів" з новотворами, але категорично проти платної реклами на осідку, бо вона буде забирати зайвий час і відволікати увагу користувачів, зокрема й тих, які додали сотні слів і тисячі перекладів витративши не години, а навіть дні свого життя. Я підпираю тільки згадування людей чи компаній знизу інтерфейсу осідку чи за посиланням кнопки сторінки "Команда": https://slovotvir.org.ua/team , які впорядковують/обслуговують осідок, щоб Він був для них частиною їхнього "портфоліо" для підвищення мотивації їхньої роботи.

Артем С-чук

Якщо реклама допоможе заробити володарям осідку зайву копійку

Якшо маєш зайву копійку, то візьми і дай. Якби льуди під час повстання Гідності слухали таких як ти й чекали на рекламу з неба, але не збирали по нитці з народу, то біда була б вже давно і ще більша чим зараз. Всякому хто має совість і хоч якусь клепку, зрозуміло шо допомога мусить бути по можливості завжди добровільна. Але ж - от ви й поспливали, грошожери! Зі своїми 'я не проти'. Зразу видно хто є хто.. і хто заради чого работаєт чи працьує. І то СКІЛЬКИ ж це було надутих зауважень про московські кальки.. Хоча очевидно шо грошовий папірець то і є трафаретна калька царів, московських чи яких там іще….. Навіть мені 'дісталося" про "ламати дрова" (запропоноване мною до 'епікфейл"), хоча й я тільки-но приєднався до на Словотвору..

Всі дійсно кращі, позитивніші та корисніші речі завжди створьуються зусиллями тих, хто наважується поєднати й примирити те, шо поєднати нелегко - льудина не в теоріях, а в справах знає шо таке боротьба і пошук компромісів. Доволі неважко помітити, шо ті хто, скажімо, "з головою в мистецтві" - рідко вміють програмувати чи розбиратися з технікою; і навпаки - льуди яким дуже цікава техніка, вони досить таки рідко беруться за, скажімо, мальування чи якісь жвавіші зайняття які потребують постійної фантазії. Я нічого не знаю про те як цей сайт розвивався і хто іще крім Лукома підтримують в ньому життя, але очевидно шо одна з неодмінних рис героїзму, крім приборкуваньня власних страхів, це - зробити шось ПЕРШИМ, бо як сказав хтось з греків: "Те шо вже сталося, те й дурень второпає". Судьачи по зньатим якцебу́лькам [скріншотам] гри morda, Луком мальувати таки пробував =) скажу й по собі: я наприклад дуже льубльу писати музику і інколи під настрій теж буває трошки мальую, проте в свій час я доволі немало приклав зусиль шоб збагнути шо ж то таке оте програмування, хоча воно мені так і не зайшло, і програмістом я не став (тепер вже розумію - на велике щастя..). Хто ж НЕ прагне до незалежнішого погльаду той навпаки приречений шукати легші (-не в кращому смислі цього слова) та нИнько́ваніші ['сиюминутніші'?..) вирішення проблем, тобто вгоджає чи змушений вгоджати комусь, наприклад.. 'волшебну зубну пасту', без якої ти, без сумніву, ніяк не проживеш щасливо.. словом - рекламу. Феномен Словотвору в українському просторі це гарне викльучення повязане з психологізмом того як живе народ - зокрема просто-напросто того шо комусь з народу з почуттям гумору і льубовю до слова - захотілося поєднати те, шо іще не поєднали інші, і от він - цей сайт. Того й не здивуюся якшо виявиться шо це все тримається до значної міри викльучно на власних зусиллях. А якшо на власних, то й допомагати (якшо вже допомагати) треба скоріш по-особистому чим якось іще.

Можна також налагодити вироблення одягу/речей зі знаком Словотвору чи найбільш вдалими словами і продавати через сайт.

Еге, продавати українські слова? :D Кого світ тільки не носить..
І соловейків продавати? Ото видно хто по клітках і в вязницьах 'шарить'..
Музикою та змістом українського слова мусить бути САМЕ СЛОВО. Воно самодостатьне. Так шо - не дочекаєтесь, псевдо-усміхнені псевдо-добродії. Спроби розфарбовувати прекрасне чи ЗАЙВЕ підносити його, нагадує безглузді спроби розфарбовувати живі квіти. Але ж декому тут видимо більше тра розфарбовувати гроші..