Добавити рекламу на Словотвір.

Карл-Франц Ян Йосиф

Особисто я не проти: Розумію як ніхто сильно, як тяжко зараз усім в час карантину.
Якщо реклама допоможе заробити володарям осідку зайву копійку, що в цьому поганого?

Збоку невеличке віконце для двох контекстних реклам (ех, знову глядіти чесала для вус:) ), хто не хоче — той запише едоблок ну чи як зветься програма, що блокує рекламу, а хто схоче підперти орудників словотвору, той рекламі дозволить бути, і осідок приноситиме не ино радість, але й кошти.

Що думаєте на це, добродії?

Євген Шульга

Також можна влаштувати збір внесків на підтримку Словотвору. Я зі збором внесків трохи мав справу по роботі, можу поділитися досвідом. Багато грошей не принесе і, швидше за все витрачений час не покриє, але дозволить або трохи відшкодувати витрати, або накопичити гроші на який-небудь захід чи напрям роботи.
Можна також налагодити вироблення одягу/речей зі знаком Словотвору чи найбільш вдалими словами і продавати через сайт.

Луком

Дякуємо за такий рівень підтримки і готовність терпіти рекламу 😄 Наразі на підтримку осідку потрібно небагато коштів і ми справляємось самотужки, тому реклами не плануємо. А на рахунок заведення патреону та вироблення одягу/речей в дусі Словотвору щораз більше задумуємось. Приємно бачити підтримку спільноти у цьому питанні 🤗

Danylo Shelest

Також не бачу у цьому ніяких проблем. А особливо у ідеї краудфандинґу. Всі кажуть, що хочуть без олігархів усіляких але й так, щоб на халяву усьо залишалося.

Andrii Andrii

Додайте можливість робити грошові внески через PayPal або Patreon, але будь-ласка не засмічуйте цей красивий осідок рекламою.

Я за те, щоб проєкт “Словотвір” зміг заробляти кошти за рахунок добровільних внесків, продажу “мерчів” з новотворами, але категорично проти платної реклами на осідку, бо вона буде забирати зайвий час і відволікати увагу користувачів, зокрема й тих, які додали сотні слів і тисячі перекладів витративши не години, а навіть дні свого життя. Я підпираю тільки згадування людей чи компаній знизу інтерфейсу осідку чи за посиланням кнопки сторінки “Команда”: https://slovotvir.org.ua/team , які впорядковують/обслуговують осідок, щоб Він був для них частиною їхнього “портфоліо” для підвищення мотивації їхньої роботи.

(застаріло. задовго і вже й самому себе не цікаво читати)