Значення слова
Інтернет безпека — користувача Інтернету можна ввести в оману або змусити завантажити програмне забезпечення, яке має зловмисні наміри, на комп'ютер. Таке програмне забезпечення буває різних форм, таких як віруси, троянські та шпигунські програми, хробаки.
Приклад вживання

Шкідливе програмне забезпечення
Атаки відмови в обслуговуванні
Фішинг
Вразливості додатків.

Походження

У 1972 р. Єгипетський інженер Мохамед М. Аталла подав U.S. Patent 3 938 091 на систему віддаленої перевірки PIN-коду, яка використовувала методи шифрування для забезпечення безпеки телефонного зв'язку при введенні інформації про особисті дані особи, які передавалась би як зашифровані дані через телекомунікаційні мережі у віддалене місце для перевірки. Це було попередником безпеки в Інтернеті та електронної комерції .

Варіанти написання
загрози
Схожі слова
Слово додав

Перекладаємо слово інтернет безпека

контрзаходи
0

Заходи або дії, які спрямовані на протидію атакам супротивника. Загалом вони передбачають точність і технологічні або технічні рішення чи системи (часто для військових потреб), розроблені для запобігання небажаних наслідків від нападу.

Den Samoxin 21 вересня
21 вересня

що

21 вересня

Повністю змінилися переклад і коментар, але логічніше не стало

брандмауери
0

програма чи пристрій, що здійснює захист комп'ютерних мереж.

Den Samoxin 21 вересня
антивірус
0

Антивірусне програмне забезпечення та програми безпеки в Інтернеті можуть захистити програмований пристрій від атак шляхом виявлення та усунення шкідливих програм; антивірусне програмне забезпечення в основному було умовно-безкоштовним у перші роки Інтернету, але є і зараз кілька безкоштовних програм безпеки в Інтернеті на вибір для кожної платформи

Den Samoxin 26 вересня
кібер-булінг
0

Суперечки, або флеймінг (від англ. flaming – пекучий, гарячий, полум’яний) – обмін короткими гнівними і запальними репліками між двома чи більше учасниками, використовуючи комунікаційні технології. Частіш за все розгортається в «публічних» місцях Інтернету, на чатах, форумах, дискусійних групах в соцмережах, інколи перетворюється в затяжну війну. На перший погляд, флеймінг – це боротьба між рівними, але в певних умовах вона теж може перетворитися на нерівноправний психологічний терор. Так, неочікуваний випад може привести жертву до сильних емоційних переживань, особливо на тому проміжку часу, коли вона не знає, хто серед учасників яку займе позицію, наскільки її позиція буде підтримана значущими учасниками.

Den Samoxin 26 вересня
26 вересня

Зупиніться.

мережевий захист
0
Olyosha 8 жовтня
Запропонувати свій варіант перекладу
Обговорення слова
22 вересня

Якась дурня. Ви коли додаєте слово для перекладу, уважно читайте вимоги і наведені приклади для заповнення форм.

22 вересня

"уважно читайте вимоги і наведені приклади для заповнення форм"

+

Поділитись з друзями