Санкції за порушення норм спілкування

Mike Svystun

Доброго дня,

Дякую за звернення і перепрошую за затримку з відповіддю. Обидва користувачі отримали попередження. Образливі коментарі були видалені. Сподіваюсь таке більше не повториться.

Нагадую всім, що взаємоповага — одна з наших ключових цінностей. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Якщо хочете поскаржитись ні дії інших користувачів, будь ласка, пишіть у підтримку сюди: https://slovotvir.org.ua/support Так ми швидше зреагуємо на запит.

Михайло,
Адміністратор

אלישע פרוש

Вишневецький Микола
Відповісти
вчора 22:04
Що за ДЕБІЛ - “Махно усРУСь” ?
ЗУПА - то Є ЗУПА !!!
А “блЮвон” твій то НЕ Є зупа, то є ЮШКА !!!


Prosiõ ustõpiti.

אלישע פרוש

Prosiõ vedeinïe ẽti mérui na se:

https://slovotvir.org.ua/words/hei-parad#t42157

Леонід Лавренов
Данило
nota57

<парад скалічених> (Леонід Лавренов)

<Ахаха, повністю підтримую))> (Данило)

<”Хромий” українською означає “покалічений”. А “хром(ос)” (χρομως) грецькою паралельно означає - колір, барви, тобто строкатий флаг гомиків (не можу сказати ПРАпор). Тож вікові українська та давньогрецька мови підтверджують, шо таки - скалічених. Елладу гомокодло зруйнувало, зате лишилися грецькі слова, які й досі, хоч і “просто слова”, проте не перестають життєствердно впливати на сучасну ясну людську думку, зокрема й українську. То шо.. заповажаймо скалічених та поставимо їх вище здорових? - тоді ми втратимо Україну, і схоже шо вже на цей раз і з мовою..> (nota57)