Створення "Смітник" для вилучених слів та перекладів.

Карл-Франц Ян Йосиф

Я признаюсь, був дуже засмучений, коли побачив, що вилучили мої слова, а я про це навіть не дізнався, признаюсь, вперше за багато років узявся курити люльку.

Було би добре, якби люди бачили, які слова та переклади вилучили, це ж буде нагадуванням всяким комедіянтам, що не вони перші додавали смішні слова, і їх чекає така ж доля.

Це на майбутнє, бо добре розумію, зараз тяжкий час фінансово, але коли-небудь таке вчинити буде доброю справою — усі вилучені слова та переклади всі змогли би бачити та коментувати.

Ярослав Мудров

Я все ще надіюся, що цим не знехтують. Було б дуже добре побачити, які слова та переклади вилучають.

Діду, кого ви понабирали? Вони такого тут навигадували. Половину їхніх слів треба вилучати

Вадим Мельник

@Луком І зробіть, будь ласка, кнопку "Мінус", щоб можна було голосувати проти перекладів, а не тільки за.

Я гадаю, що просьбою особи, що не проголосувала за жаднє слово й не додала жаднього свого, а тільки злоріче й дроче люд, слід знехтувати.

Луком

@"Іван Кривий" це вже обговорювалось колись — ми не хочемо вносити негатив на словотворі, крім того це лише збільшує кількість операцій — якщо буде "проти", тоді кожен буде голосувати за один переклад і проти кожного іншого

Іван Кривий

@Луком З другого боку, без цього дуже просто "накручувати" голоси (і користувачі, які це роблять, тут є). І серед найкращих будуть "вподобайки", "беки" й "голіциці", які насправді мали б мінусів більше, ніж плюсів.

Іван Кривий

@Луком І зробіть, будь ласка, кнопку "Мінус", щоб можна було голосувати проти перекладів, а не тільки за.

Я гадаю, що просьбою особи, що не проголосувала за жаднє слово й не додала жаднього свого, а тільки злоріче й дроче люд, слід знехтувати.

Знехтуйте.

Anton Bliznyuk

Я бачив світлини й демо старого Словотвору, де була кнопка "мінус". Правда я десь читав, чи то тут на осідку в якомусь старому обговорені, чи то деінде, шо та кнопна не віднімала голосів (не працювала?). Віднімала вона, чи ні, але я погоджуюся, шо вона, мабуть, зайва на цьому осідку. Тут і без цього достатньо негативу. А також досить багато очевидних тролів, які додають дурнуваті переклади, шоби посміятися. Як на мене, найкращий спосіб невподобати слово це його прокоментувати. Якшо під словом є багато конструктивної критики, то навіть якшо слово має багато вподоб, людина з клепками прочитає коментарі й побаче шо з тим словом не так. З іншого боку, все-таки є багато тута слів, які дивним чином мають багато вподоб. Так і хочеться поставити мінуса, шоби краще слово піднялося нагору. Але тута тре зважувати за та проти. Очевидно, шо кнопку "мінус" будуть клацати нечесно, шоби їх переклад піднявся вище.

Луком

Так, була колись кнопка "мінус" в старому вигляді і вона дійсно не працювала 😄 Я чомусь думаю що якби у нас була така кнопка то перекладів з додатним числом голосів взагалі не було б 😅