Дозволити чужим людям доповнювати інформацію про кимось иншим додані слова?

Карл-Франц Ян Йосиф

Якщо хтось дав слово, але забув дати походження, приклади в инших мовах тощо, то чому не дозволити иншим людям дописати інформацію?

Ось стикаюся з випадками, коли слово росіянізм, а автор цього не вказав. Хочеться відредагувати, дописавши інформацію, але пізно.

Луком

Потихеньку працюємо над можливістю редагування з голосуванням за зміни, подібно до вікіпедії

Ярослав Мудров

Потихеньку працюємо над можливістю редагування з голосуванням за зміни, подібно до вікіпедії

Особливо потребують слова поданi некоректно. Наприклад, чашка/фiлiжанка або роciйська федерацiя (чи то росiя). Чому дивуватись, що й запропонованi переклади теж не коректнi.
Я вже не кажу про питомi слова, якi з якогось переляку хтось подає як запозичення.
Щодо редагування. Боюсь, що кожен, хто ледве навчився писати, зможе кожну статтю з поданим словом накоригувати так, що…
Бо модератори на жаль не справляються зараз з некоректною подачею слiв, а з допущенням корегування й поготiв.

Carolina Shevtsova

Підпираю.
Щоб було писане попередження на взір “виправлено спільнотою”
І щоб моно було тицьнути “переглянути попередню міну” щоб подивится що там було в першотворі.

Як то правити?
Додати кнопку “🖍️” навпроти кожного з розділів (варіянти написання, значення слова, походження, приклади в инших мовах, схожі слова).

Як то голосувати? Можна додати кнопку “виправки” чи якийсь значок ока “👁”, яка б одкривала всі користувацьки змінки й щоб можна було б голосувати за них (при наборі напр. 3-х підпор міна стає основною, виводиться на головну сторінку).

Виправляти та голосувати за випраки можуть лише перевірені користувачі, в инших ці кнопки не показуються. “👁” не показується, якщо немає змінок.

P.S.: Тут “виправки” = “змінки”, не знаю що ліпше.

Kuľturnyj aborihen

Можливо додати функцію зміна та доповнення слова ,поўживач словотвору ,який має певну кількість голосів ,може підкоригувати сторінку слова ,які будуть доступні лише поўживачам за віконцем ,яко спойлер в манго сайтах. 
І після підтвердження трьома чи більше поўживачами -зміни затверджуються .Якщо ці зміни зпотворюють значення,і поўживач двічі і більше разів зробив такі зміни ,то ця особа втрачає можливість корегування сторінками ,для заподіяння злоўживанню

Kuľturnyj aborihen

Не бируся змінювати значення,та буває варіанти слів потеребно доповнити для пошуковика,чи аби не створювати нові сторінки з тим же значенням ,але другим записом слова