pwdlegéyno, pwdlegéyscui
Творено адвербіальними суфіксами -no (-n- ← -yn- прикметників, -o- власне закінчення сер. роду прикметників, ужива…
у вас "власне" бачення світу.
Власний походить від слова влада, тобто той чим володіють, цілком слов'янське слово
Слов'янські суть різні мови, кожна зо своїми законами, що різнять одну слов'янську від іншої. Праслов'янська форма сього кореня є *wold-, яка в українській має рефлекс так званого "повноголосся", себто очікувана питома руська форма є <волод->, а від *wold-t-: <волост->, а рефлекс <влад->, <власт-> є типовий для мов південнослов'янських та чеської та словацької. Крім того, той самий праслов'янський корінь у різних слов'янських мовах часто набув різних значень.
Згоден, та часто під словом "суб'єктивно" мають на увазі, що людина якраз робить висновки, не розібравшись у суті. Тоді гадаю, що можна використовувати цей варіант. А для нейтрального відповідника можна використати займенник. Наприклад, замість "це ваша суб'єктивна думка" - "це (для підсилення можна додати "лише") ваша думка".
Щойно подивився чим відрізняється об'єктивно від суб'єктивно, об'єктивно (від лат. предмет), це коли ти бачиш куб і навіть якщо ти стоїш під таким ракурсом, що він здається пласким шестикутником, то ти всеодно кажеш(судиш) що це куб, а суб'єктивно, коли ти або хтось судиш щось із власних спостережень, тобто ти кажеш на вищезгаданий куб, що це шестикутник не беручи до уваги об'єктивне (правильне) судження