Значення слова

Пудинг — англійський десерт з яєць, цукру, молока й борошна, що готується на водяній бані. У пудинг додають фрукти або прянощі. Охолодження пудингу виконують в спеціальній формі, хоча це й не обов'язково. Подається звичайно охолодженим.

Приклад вживання

Крістофер дуже любив відвідувати бабусю Мур, особливо на різдвяні свята, коли вона готувала його улюблений пудинг.

Походження

англ. Pudding

Розділи
Схожі слова
Слово додала

Перекладаємо слово пудинг

запіканка
3
Іван Лопатинський 22 квітня 2015
11 травня 2015

Пудинг та запіканка - таки різні речі, з різною технологією приготування. Пудингом часто називають молочну кашу, яка гусне під час охолодження.

2 червня 2015

Пудингом часто називають молочну кашу, яка гусне під час охолодження. Це взагалі то і є запіканка. Принаймні в нам так в садку казали

19 листопада 2021

Не підходить.
Запіканка - гіперонім
Пудинг - гіпонім
Запіканкою може бути як власне запіканка, так і пудинг
Пудинг – блюдо англійської кухні, десерт, що готується на водяній бані, з сиру, крупи або борошна з додаванням фруктів. Як правило, солодкі ласощі подаються в охолодженому вигляді.
Запіканка - назва групи страв, об'єднаних способом приготування. Суміш різних інгредієнтів викладається у форму та поміщається у духову шафу. Цей процес називається запіканням, що й зумовлює назву страви. В ході приготування на поверхні страви з'являється апетитна золотиста скоринка. Для її отримання верх виробу змащується олією та збитим яйцем безпосередньо перед зануренням у духову шафу.

парень
2

Колись у книжці рецептів Ольги Франко вичитала таку назву перепису солодощів. Вона свідчить про те, що страва париться. Думаю, тут ідеться саме про це.

Ярина Шкромида 27 травня 2015
Запропонувати свій варіант перекладу
Увійдіть щоб додати переклад
Обговорення слова
Поділитись з друзями