Більш розширений пошук у будь-якому разі буде зручністю, не тільки через фемінітиви. Підтримую цю ідею :)
В мене були сумніви, тому що тоді треба додатково визначати, які зі слів означають професію або вид занять, серед багатьох інших значень, яке може мати слово. І не тільки види занять якщо чесно, а і національності, інші людські ідентичності - слова “трансгендер”, “вейпер”, “хейтер”, багато інших теж могли б мати фемінітиви. Деяким словам не завадить маскулінітив - чомусь слова “феміністка” і “акушерка” на сайті є, а “фемініст” і “акушер” немає, хоча вони існують) Можливо, все це можна якось запрограмувати, просто на мою думку мова доволі неочевидна штука, і простіше буде самій людині визначити, для яких зі слів варто додати фемінітив, а в яких словах звернути увагу на щось інше. Уважній людині, щоправда.
Звідси маю іншу пропозицію - можливо, варто було б скласти таку собі “шпаргалку” при додаванні відповідника, щоб мінімізувати дрібні “недоліки”. Щось на кшталт Reddiquette на Reddit, Quora guidelines чи правил і настанов на Вікіпедії. Такий перелік настанов можна відображати під полем введення варіанту. І може додати ще трохи зауваг на сторінці “додати слово”. Поради можуть бути такі, наприклад: “додавайте варіанти слова для обох ста́тей”, “переконайтеся, що слова ще не існує на Словотворі, можливо його додали з іншим написанням”, “впевніться, що переклад зручно використовувати в прикладах вживання/пасує стилю мовлення, в якому використовується слово” (щоб запобігти варіантам “бека” і “фе” у “дислайк”) тощо. Для цього, правда, треба подумати, що саме має найбільше цінуватися в доданих словах і перекладах на цьому майданчику, що найбільше сприяє меті Словотвору, це займе трохи часу. Але впевнена, що такі вказівки врешті стали б корисними, новим користувачам було б легше зорієнтуватися, а інші мали б нагадування про те, на що варто звертати увагу. Мені здається, це буде ефективніше, ніж нові функції сайту, бо вони можуть ускладнити інтерфейс, і деяким користувачам все одно буде ліньки ними користуватися.
Мої п’ять копійок до обговорення. В будь-якому разі, якщо ви внесете зміни, які сприятимуть додаванню фемінітивів, не обов’язково запропоновані мною, то буду вдячна :)