Значення слова

Ноу-хау — передача на договірній основі різних знань та досвіду наукового, технічного, виробничого, адміністративного чи іншого характеру, які практично застосовуються в діяльності підприємства чи у професіональній діяльності, але ще не стали загальним надбанням.

Приклад вживання

Як правило, під ноу-хау розуміються секретні не запатентовані технологічні знання і процеси, практичний досвід, включаючи методи, способи і навички, необхідні для проектування, розрахунків, будівництва і виробництва будь-яких виробів, наукових досліджень і розробок; склади і рецепти матеріалів, речовин, сплавів тощо; методи і способи лікування; методи і способи видобутку корисних копалин; специфікації, формули і рецептура; документація, схеми організації виробництва, досвід в області дизайну, маркетингу, керування, економіки і фінансів; інша недоступна широкій громадськості інформація.

Походження

англ. know how - знаю, як

Схожі слова
Слово додав

Перекладаємо слово ноу-хау

вміння
6

know how "знаю як" (англійською), або savoir-faire "вміти-робити" (французькою) -- це, по суті, наше слово "вміння". "Ноу-хау кравця -- шити одяг" -- те саме, що "Вміння кравця -- шити одяг".

діс
2
новознай
2
винахід
1
"знаю як"
1
знамояк
1
новизна
0
новинка
0
вигадка
0
виробничий досвід
0
придумка
0
Запропонувати свій варіант перекладу
Увійдіть щоб додати переклад
Обговорення слова
Поділитись з друзями