Значення слова

Холдинґ — сукупність материнської компанії та контрольованих нею дочірніх компаній.

Приклад вживання

Колишній президент медіа-холдинґу UMH Group, бізнес-партнер Петра Порошенка, нині глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін вважає свою угоду з продажу UMH Group олігарху Сергію Курченку успішною, але водночас такою, що викликає у нього суперечливі почуття.

Походження

англ. holding — утримання, зберігання

Слово додав

Перекладаємо слово холдинґ

тримацтво
3
жменя
2
грибниця
2
гніздо, кубло
2
держава
2

ДЕРЖАВА, и, жін., заст.

1. Маєток, помістя, володіння. — Чому ж се він мені не похвалився? Мабуть, невеличкий хуторець, — нічим гаразд хвалитись. А все ж хутір! Усе ж держава! (Марко Вовчок, I, 1955, 116); Серед самого осередка [острова], над річкою в береговині була давня держава діда Дороша Грицая (Нечуй-Левицький, IV, 1956, 192).

2. Міцність. Ноги не мали ще в собі держави, зразу затремтіли, і вона поточилася (Степан Васильченко, II, 1959, 17); Я хоча теж чоловік при здоров'ї, держава в мені є, і чую силу в руках, але супроти Оришки — хлоп'я, горобчик (Олесь Гончар, М. Братусь, 1951, 41).

3. Влада, керівництво. За твоєї держави як буде — побачимо (Словник Грінченка); — Ми тебе [короля] на державу вінчали, Ми тебе й розвінчаєм самі (Леся Українка, I, 1951, 361).

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 248.

ділодерзтво
2
справоволодіння
1
посілость
1

Holdings буквально було`б "голдінґ" а не "холдінґ".
Змістово було`б "тримання", але слово відноситься до "маєтку" тому навідь "маєтність" могло`б бути відповідно

майно
1

Посілости маєтки тощо

батьківка
0
голдинґ
0

не розумію логіку мишлення писаки, який увів у словник голдинґ із початковою х, але чомусь із кінцевою ґ, бо є ж холдинг, або голдинґ, решту граматичні, не вірні описи - русизми.

утримувач
0
Запропонувати свій варіант перекладу
Увійдіть щоб додати переклад
Обговорення слова
Поділитись з друзями