По суті це і є промінь, просто сильніший. Не обов'язково щоразу зазначати який саме, у більшости випадків зрозуміло з обставин. Коли треба можна уточнити "робочий промінь", "ріжучий промінь", "бойовий промінь".
візьміть до уваги, що також маємо "мазер" (мікрохвильові промені), "разер" (рентгенівські промені) і "газер" (гамма-промені), а десь у царині наукової фантастики --- ще "гразер" (гравітаційні промені). А "лазер" --- лише світло, видиме світло. Мабуть, "лучнями" та "пучнями" це все не передати. Треба чи щось інше шукати, чи лишати, як є.
Від луч.
Українською промінь
Луч, луча також є в українській мові. На приклад, дієслово влучати, лучати.