29 квітня Словотвору виповнюється 10 рочків!
Приєднуйтесь до урочистого зідзвону!
Значення слова
The — визначник, службова частина мови, яка визначає деякі особливості іменника, з яким пов'язана в реченні: відмінок, множину або однину, визначеність або невизначеність. При перекладі на українську мову артиклю часто відповідає вказівний займенник, який стоїть поряд з іменником — ця книга, ті зошити, деяка людина, жодне джерело тощо. Існує у багатьох мовах. Артикль вживається у мовах, де іменник як незмінюваний (англійська), так і змінюваний (німецька).
Приклад вживання

В англійській мові, наприклад, є визначений артикль the, який слугує для визначення або ідентифікації іменника, і невизначений артикль a (an перед голосними), що вказує на невизначений іменник.
Артиклі існують в деяких слов'янських мовах (болгарська та македонська). У розмовній українській і російській мові також інколи можна натрапити на явище, подібне до артикля — коли людина занадто часто вживає у своїй мові слова «ця», «та», «ота», «одна» — «ця книга», «книга та», «одна книга» і таке подібне.

Походження

агл. the

Приклади в інших мовах

франц. le (чоловічий рід однина), la (жіночий рід однина), les (множина обох родів), нім. der (чоловічий рід), die (жіночий рід), das (середній рід)

Варіанти написання
визначений артикль, the, тге (артикль) артикль визначений, le, la, les, означений артикль, артикль означений, der, die, das

Перекладаємо слово the (article)

Це слово перенесено до Чистилища — впорядники осідку та/або спільнота мають сумніви чи потрібен переклад.
сей
,
ся
,
се
,
сі
7
Volodymyr Khlopan 11 травня 2021
Запропонувати свій варіант перекладу
Обговорення слова
2 січня 2022

Якась дурня. До чого тут англійська мова? Невже це осідок англо-українського перекладача?

До Чистилища

2 січня 2022

<тге (артикль)>

???

Поділитись з друзями