Подія і факт не тяжать над письменником, автор подає життя в оригінальному художньому сплаві. Він його відтворює, за висловом В. Бєлінського, як своєрідну художню ОСНОВУ ОСНОВ дійсності.
Це не тавтологія, а літературний засіб посилення.
Квінтесенція зла
-
Вісь зла
Зруйнувавши цю основу основ - можна перемогти зла
______________________
за наданим мінником Oreksanduru - центр - вісь
Витончена ОСНОВА.
На чому все тримається. Або ..
Без чого не може бути - втрачає сенс. Квінтесенція.
Ключова - ланка;
- рушійна сила;
- серце;
- задум;
- ключова ідея;
- найосновніший тригер/мотив прийняття рішення людини;
за наданим мінником Oreksanduru - вісь - центр
Ключова - ланка;
Ключове - значення
- найвагоміше значення;
- серце;
- ключова ідея;
- рушійна сила;
- найосновніший/найвідчутніший тригер/мотив прийняття рішення людини;
Це означає пік.
Роздуми над поняттям квінтесенції виявляють його неминущу значущість, що простягається через різні сфери життя. Від поетичних виразів у літературі до складних наукових теорій, від внутрішньої боротьби персонажів у фільмах до наших повсякденних життєвих викликів, квінтесенція є невід’ємною частиною розуміння і вираження глибинних аспектів нашого існування. Вона спонукає нас не лише вивчати та аналізувати навколишній світ, а й замислитися над власним місцем і роллю в ньому. Таким чином, приймаючи квінтесенцію, ми можемо досягти більшого зв’язку зі світом і глибшого розуміння власної сутності.
https://termin.in.ua/kvintesentsiia/
Квінтесенція зла
-
Вісь зла
Зруйнувавши цю основу основ - можна перемогти зло
Су́тність — філософська категорія, що виражає головне, основне, визначальне в предметі, таке що зумовлене глибинними, необхідними, внутрішніми зв'язками й тенденціями до відповідного бачення, розвитку, чи ідеї
навагоміше значення
,
У кожної людини
може бути своя квінтесенція,
саме тоді, коли це стосується особистих поглядів, вподобань та/чи світосприйняття, виховання/моралі
найвагоміше значення
ПЕРШООСНОВА
/
навагоміше значення
______________
У кожної людини
може бути своя квінтесенція,
особливо, коли це стосується смаків/вподобань та/чи світосприйняття, виховання/моралі
Не знаю чому Ви додаєте слово, яке спершу додала і згодом видалила🤷♀️
От і я питаю: чому?
Це слово на Горосі подано серед співзначників до "субстрат". В "Етимологіях" подано значення "квінтесценція". У чому я винен?
Ви розумієте нащо тут -ець?
"Опредметнена ознака (якість, властивість).
рум'янець"
Наприклад
30 березня
То в чому мене звинувачуєте?
До чого це? Ви даєте товк слова щирий, а я Вас питаю про -ець у слові щирець?
Уже відповів
""Опредметнена ознака (якість, властивість).
рум'янець"
Наприклад"
-ець у слові щирець що означає?
Уже ж відповів!
Абстрактне поняття або опредметнена ознака -- вибирайте, що Вам до вподоби
Роздуми над поняттям квінтесенції виявляють його неминущу значущість, що простягається через різні сфери життя. Від поетичних виразів у літературі до складних наукових теорій, від внутрішньої боротьби персонажів у фільмах до наших повсякденних життєвих викликів, квінтесенція є невід’ємною частиною розуміння і вираження глибинних аспектів нашого існування. Вона спонукає нас не лише вивчати та аналізувати навколишній світ, а й замислитися над власним місцем і роллю в ньому. Таким чином, приймаючи квінтесенцію
ПЕРШООСНОВА
/
найвагоміше значення
______________
У кожної людини
може бути своя квінтесенція,
саме тоді, коли це стосується особистих поглядів, вподобань та/чи світосприйняття, виховання/моралі
Xotya mnoiõ danoe tou ‹sciry› i nabyralo e naibœilxe gòlôsœu, nuiné use tacui vériõ cyto, xay u õzycœy, Aristotelevé, teamé, e sléd œddati se slovo tocyno, slovo u slovo, a to he "peata sõtnœsty" ci *peato sõtïe / sõtstuo", œd znacœmïa ("notion") o ceotuireox stavéx: Zemli, Ouga, Ognia i Vodui, ta, mnimoho/gadanoho, 'peatoho' stavou.
Ta i u xirxiax, pèrenœsnax znacyeinïax, he oto "a thing that is the most perfect example of its type; the most perfect embodiment of something; epitome, prototype", "a pure substance", tacoge mogeity praviti, atge i, npr., yz ‹xeosto cioutïe› "sixth sence" coristaiemo nuiné ne preamo u znacyeinïé cyto to e cioutïe 'xeostoe' za readomy pœsylé 'peatoho', a "naigluibxe" cioutïe. Pacye, "quintessentia" e i u znacyeinïé preamo "(alchemy) The fifth alchemical element, or essence, after earth, air, fire, and water that fills the universe beyond the terrestrial sphere" ci "(physics) A hypothetical form of dark energy postulated to explain observations of an accelerating universe".
I greçscoiõ e slovo "quintessentia* ›πεμπτουσία›, œd *"πέμπτη ουσία" = "peata sõtnœsty, peatosõtstuo".
Tomou naguiliu buimy i rousscoiõ (he odino poyyeno slovo):
peatosõtstuo
peatosõtnœsty
Хіба ж слово не вживається з дещо іншим значенням ("визначальна суть, головне")? А якщо так, то чому б не перекладати слово в сучасному значенні?
«Хіба ж слово не вживається з дещо іншим значенням ("визначальна суть, головне")? А якщо так, то чому б не перекладати слово в сучасному значенні?»
Pèrecytéte cyto pisax.
(щирь)
Іменник жіночого роду типу сіль, путь, мить тощо (тож і відповідно відмінювати), від кореня щир- в словах щирий, щиро, щирість. ЕСУМ дає слово щирець в одному зі значень »квінтесенція«, тобто значення таке за похідним від кореня щир- є засвідчене ― я лише змінив будову слова, відкинувши суфікс, і перевів його в зразок іменників: даль, шир(ь), вись, тощо, для надання формі високого стилю й книжності, що поняттю квінтесенція належить.
Ялисію, поясніть, будь ласка, розвій тями в слові.
scir "cist, yésen, bez mési, bez broudou" → "ino cistè, souto cistè → quintessentia".
Дякую!
+
Інтересно.
хтіла додати щирець, але це краще
+
Гммм...
Словники
"ЕСУМ дає слово щирець в одному зі значень »квінтесенція«, тобто значення таке за похідним від кореня щир- є засвідчене ― я лише змінив будову слова, відкинувши суфікс..."
У мене, чесно кажучи, виникає питання: таке значення "засвідчене" чи просто "подане"?