Kyr Shatskyy

18
отримано голосів за переклади
8
віддано голосів за переклади

Додані переклади 8

9
любо лайк
3
згода лайк
2
зупиняч шлагбаум
2
стежкознай слідопит
1
дешевий лоукост
1
слідівник слідопит
0
жебрацький лоукост
0
вихідний, -ні бай дефолт

Улюблені переклади 8

любчик лайк
як було бай дефолт
початков(е|о), як початкове бай дефолт
початковий бай дефолт
ділянка сайт
таний лоукост
подоба лайк
за визначенням бай дефолт

Додані коментарі 26

28 березня 2017
Kyr Shatskyy прокоментував

Не дивлячись на те, що це калька з російської англійського запозичення з французької "defaut", що є по суті "відсутність" чогось, наприклад, коштів, вдачі, якихось параметрів, аргументів, значеннь. Замовчування, якось схоже, але не те, томущо воно більш близько до "приховування". А ми нікого, і нічого тут не приховуємо.

28 березня 2017
Kyr Shatskyy прокоментував
переклад початково

Костя, наведіть приклад речення з вживанням "як початкове".

28 березня 2017
Kyr Shatskyy прокоментував
переклад спло́ха

В СУМ є лише таке: СПЛОХА, присл., розм. Легко, просто. — А чого ти там боялась? Хіба я вовк, чи що? Тебе не злякаєш сплоха; о, тебе не злякаєш! (Нечуй-Левицький, VI, 1966, 404); — Ще, брат, Федора сплоха не зігнеш... Гнули його в три погибелі всякі недолі, гнули, як лозу на каблучку... А що — зігнули?.. (Панас Мирний, IV, 1955, 233); — Він сердитий, грізний, до нього сплоха не підійдеш, а ми його об'їдемо (Антон Хижняк, Килимок, 1961, 36).

28 березня 2017
Kyr Shatskyy прокоментував

як ви можете в один ряд ставити безсилля і упущення? Ще, будьласка, дайте посилання на "сплоха" ваше, бо я не можу найти в словниках.

28 березня 2017
Kyr Shatskyy прокоментував

Зрозуміло, що ця стаття відноситься до техніці, як це можно здогадатись в означенні. Тому ваш варіант тут не підходить. Більше того, крім компьютерних наук, в англійській, by default означає "за відсутності" опозиції (спротиву). by default because of a lack of opposition: they won the last election by default. • through lack of positive action rather than conscious choice: legislation dies by default if the governor fails to act on it.