Значення слова

Інтермецо — невелика музична п'єса, що розташовується зазвичай всередині циклічного твору і служить для зв'язки між частинами.

Приклад вживання

З XIX століття з'явилися також інтермецо як самостійні інструментальні твори. Першим таке трактування інтермецо ввів Ф. Шуман, який написав 1832 року 6 інтермецо для фортепіано ор. 5.

Походження

італ. intermezzo - пауза ← лат. intermedius — що знаходиться посередині, проміжний

Варіанти написання
intermezzo
Слово додав

Перекладаємо слово інтермецо

межигра́
3

ЕСУМ: грати: межигра́ - «інтермеццо».

medyoupwl, medyoupol-
2

medyou- "inter-" + pwl "mezzo".

Запропонувати свій варіант перекладу
Увійдіть щоб додати переклад
Обговорення слова
15 серпня 2021

Не тямлю в гуді, тому прошу знавців помогти підправити значіння слова, адже в різних джерелах пишуть різне, чи то павза чи то музичний твір чи щось іще.

15 серпня 2021

Я також не музикант, але з того що розумію, то це так як ви написали. Пишуть, що в музиці термін використовувався під дещо різними значеннями. Але загалом, це не є павза як антракт. А це павза між іншими частинами твору, які зазвичай більш важливі.

15 серпня 2021

Під час цієї павзи щось грає, якись невеликий твір, але він не є таким важливим як те, що було до нього, чи те що буде як він закінчиться.

15 серпня 2021

In the most general sense, is a composition which fits between other musical or dramatic entities, such as acts of a play or movements of a larger musical work.

Поділитись з друзями