Намо́га — Натиск, влияние.
r2u.org.ua: намога
Суфікс -ець використовується для творення назв осіб за національною ознакою або зменшувально-емоційних іменників з позитивним емоційним забарвленням.
Глупство.
Bzdoura.
Дурня.
Маячня
Намо́га — Натиск, влияние.
r2u.org.ua: намога
намо́жниця?
Якщо пошукати тут відповідники слова "лідер", то "провідник думок" - це точніший відповідник для словосполучення "лідер думок"
І у що ж, цікаво, цей лідер думок втручається? У чиїсь мозкові процеси? Більшості людей насправді подобаються чужі думки тоді, коли вони збігаються з їхніми власними думками, особливо з тими, які у них ще не встигли сформулюватись у слова.
<І у що ж, цікаво, цей лідер думок втручається? ...>
+
Той, у кого відсутні емоції, хто не вміє співчувати.
Колись уживане.
Що за нісенітниця? Взяли за взірець "Володаря персня"? Якийсь "ллідер" ("володар думок") для моїх моїх думок (так урочисто, як ви висловилися - "дум")
я не можу повторити може бути неприйнятн
им. Той же путін є, визнайтке,москвинським лідером, а для України - це тупа істота з неприйнятними квазідумками
У/Впливовець
Ідеально
Куди ж це він пливе?
До речі, а як буде вплив наддніпрянською?
Мабуть сила чи вага, r2u кілька разів їх усі разом подає на "влияние". А взагалі і Куліш, і Нечуй-Левицький вживали "вплив". Навіть якщо латинська калька не думаю що треба чіпати
А який є питомий відповідник до "вплив" на Вашу думку?
Фемінитив?
Упливовиця.
+
Отримав ланку до цього чужинського слова поштою. Одразу без роздумів на думку спав "впливовець".
Поява тут слів подібних до infuelcer дивує мене, адже їхнє використання обумовлено лише НЕБАЖАННЯМ розмовляти українською мовою. В таких випадках маємо справу суто з перекладом. Ця річ, явище існували з давніх-давен, тож наші предки створили засоби висловлення цієї думки.
Слово "вплив" не таке давнє, а перекладене в Галичині десь наприкінці 19 ст. по частинах середньовічнолатинське слово "influentia".
До чого ви це написали ? То ви так заперечуєте використання цього слова, чи підтримуєте, чи лише задля нашого загального розвитку ?
Це я одповідав на ваші слова: "Ця річ, явище існували з давніх-давен, тож наші предки створили засоби висловлення цієї думки".
Я сам не прихильник цього слова.
Знову ви за того ровера вчепилися.
А це не калька з моск. влияние < стсл. въльꙗти < лат. īnfluō?
Схоже, це все кальки латинського слова