А до чого тут "мо’"? може[можливо]≠не знаю; мо’≠хз
-. Вважаю потрібен більш нейтральний відповідник
+, але "вибірка" коротше, що, як на мене, плюс
Теплотік перетинається за значенням із тепловим потоком(кількість теплоти за одиницю часу), тож не підходить для заміни конвекції, це викликатиме плутанину
Ярославе Мудров, чекайте, а де у вас пролягає межа між тим які слова були нав'язаними, а які "природньо сприймаються в народі"? У моєму, наприклад, світі спокійнесенько сприймаються як природні і дах, і смаколик, і на кшталт, і той же ліхтар. Поясніть, будь ласка, бо або я щось не розумію, або ви пересмикуєте у той бік, який вам більше до вподоби